Hakkımızda

wp_tr_about

“Misyonumuz”

Güven, tarafsızlık, saydamlık ve dürüstlük ilkelerini amaç edinerek, her zaman proaktif bir anlayış ile müşteri memnuniyeti odaklı olmak, ihtiyaç ve taleplere en hızlı ve kalıcı şekilde cevap vermektir.

Vizyonumuz”

“Yenilikçi”, “Değer ve Fark Yaratan” kaliteli ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider şirket olmaktır.

Megabit Bilişim Anonim Şirketi 2017 senesinde, 1 Milyon TL’lik %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Açık Bankacılık, Blockchain, IFTTT teknolojileri ile beraber mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yer almaktayız. WalkingPad markasının Türkiye Resmî Distribütörüyüz. 2019 yılında kullanıma sunduğumuz WalkingPad-Türkiye alışverış sitesi ile resmî ve distribütör garantili olarak ithal edilmiş yeni nesil yürüme ve koşu bandı üreticisi olan WalkingPad markasına ait ürünleri en güvenli, en hızlı ve en uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getiriyoruz.

♦ WalkingPad, bir grup profesör, spor bilimcileri, makine ve elektrik mühendisleri ile Chicago'da bir ürün tasarım uzmanı tarafından geliştirildi. Kapsamlı araştırma ve tartışmalarla, WalkingPad'in yenilikçi özellikleri müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı.

♦ Hafif spor ve hafif yaşam mottosunu kullanan WalkingPad, ortamdan bağımsız olarak  formunuzu korumak, sağlığınıza katkıda bulunmak için mükemmel bir fitness çözümü sunmaktadır.

2016 yılında Kingsmith Xiaomi Ekolojik Zincir Sistemine katıldı ve Xiaomi Ekolojik Zincir İşletmesinin bir üyesi oldu. 

2019'da WalkingPad Çin Fitness Ekipmanları Endüstrisi İnovasyon Ödülü ile Alman IF Tasarım Ödülü ve RedDot Tasarım Ödüllerini almıştır.