WalkingPad A1 Katlanabilir Yürüme bandı aldım. Hızı maksimum 3km/saat’e yükseliyor. Hızını nasıl 6km/saat’e yükseltebilirim?

WalkingPad katlanabilir yürüme bandınızın maksimum hızını 6km/saat’e çıkarmak için Appstore ya da Playstore’dan “WalkingPad” uygulamasını indirip, üye olmanız, sonrasında da uygulamaya giriş yaparak telefon uygulamanız üzerinden “Connect Device” diyerek cihazı telefona bağlamanız gerekmektedir. Bağladıktan sonra sağ üstte yer alan menü içerisine girerek Preferences->Max Speed içerisinden maksimum hızı 6 km/saat yapabilirsiniz. Bu değişikliği 1 kere yaptıktan sonra cihazınızı artık kumanda ile bu hıza çıkarabilirsiniz.

Mi Home uygulaması kurdum ancak cihaza uygulama üzerinden bağlanamıyorum? Neden?

Mağazamızdan almış olduğunuz WalkingPad katlanabilir yürüme bandı Mi Home uygulaması ile değil, WalkingPad uygulaması ile bluetooth üzerinden bağlantı kurmaktadır.

Mağazanızdan WalkingPad A1 yürüme bandı satın aldım. WalkingPad uygulamasını indirdim ancak nasıl üye olacağım?

WalkingPad uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken adımlar adım adım şu şekildedir.

1-Uygulamanız Çince indi ise sağ üstte yer alan mavi Çince yazıya tıkladığınızda dil seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Buradan English seçebilirsiniz.

2-Uygulama dili zaten İngilizce olarak indi ise, en altta yer alan “Sign Up” tuşuna basıp açılan menüden mail adresinizi ve belirleyeceğiniz bir şifreyi girerek üye olunuz.

3- Üye olduktan sonra girmiş olduğunuz mail adresinize doğrulama maili ve  linki gönderilecektir. O maildeki linke tıklayarak mail adresinizi doğrulamanız gerekmektedir. Mail adresinizin gelen kutusuna herhangi bir mail gelmemiş ise Gereksiz kutusunu ya da Spam kutusunu da kontrol etmenizi öneririz.

4- Doğrulama mailindeki linke tıkladıktan sonra uygulamaya mail adres ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

WalkingPad uygulamasına kayıt oldum. Cihaz ile nasıl bağlantı sağlayacağım?

WalkingPad uygulamasına giriş yaptıktan sonra cihazınızı elektriğe bağlayınız, arkasındaki on/off tuşundan cihazı açınız, sonra uygulama ekranında yazan “Connect Device” yazısına basarak cihazın bulunmasını bekleyiniz. Cihazın ismi çıktıktan sonra Connect tuşuna basarak cihazı telefonunuza bağlayabilirsiniz.

Mağazanızdan WalkingPad A1 aldım, WalkingPad uygulamasını indirdim, üye oldum, uygulamaya giriş yaptım ancak cihaza bağlantı sağlayamıyorum. Nasıl bağlayabilirim?

Uygulama içerisinde Connect Device tuşuna bastıktan sonra uygulamada herhangi bir cihaz bulunamıyor ise telefonunuzun Bluetooth ayarlarına giderek buradan cihazınızın WalkingPad ile eşlenmiş olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer burada Walkingpad ile eşleme görünüyor ise eşlemeyi kaldırıp tekrar uygulama içerisinden arattırınız. Bu şekilde sorun çözülecektir.

WalkingPadin kumandası cihaza bağlanmıyor, kumanda tuşlarına tepki vermiyor. Nasıl bağlarım?

Cihazın kumandasının tuşlarına basmanıza rağmen cihaz tepki vermiyor ise kumandanın pilinin dolu olduğundan ve doğru takıldığından emin olunuz. Doğru takılmış ve dolu bir pil ise aşağıdaki işlemleri yaparak tekrar bağlamayı deneyiniz.

1- Cihazı kapatıp, tekrar açınız.

2- Açtıktan sonra cihazın ekranına WAIT yazısı geldiğinde kumandanızın Mod değiştirme tuşuna 6-8 kez hızlıca basınız. Cihazdan bip sesi alındığında kumanda ile cihazın bağlandığı anlaşılacaktır.

Mağazanızdan WalkingPad almak istiyorum. Ürünün priz girişi dönüştürücülü müdür, kullanım kılavuzu Çince midir?

Mağazamızdan alınan ürünler global versiyon olması sebebi ile priz girişleri Türkiye uyumludur. Herhangi bir dönüştürücüye ihtiyaç duyulmamaktadır. Ürünün kullanım kılavuzu Çince değil, Türkçe ve İngilizce’dir. Çince kılavuz Çin versiyonlu ürünlerde mevcuttur.

WalkingPad R1 Pro koşu bandı satın aldım. Verilerimi gözlemleyebilmek için hangi uygulama ile cihazı telefonuma bağlayabilirim?

WalkingPad R1 Pro modeli için App Store ya da Play Store’dan “KS Fit” uygulamasını indirip cihazınız ile uygulama içerisinden eşleştirebilirsiniz.