WalkingPad Özellikleri

Walkingpad yürüme bandı tüm özellikleri günlük olarak rahat ve sürekli spor yapmanıza yardımcı olur.

WalkingPad Nedir?

Walkingpad katlanabilir, kolayca taşınabilir ve istenilen yere rahatça sığdırılabilir, geliştirilmiş basınçlı sensörleri sayesinde hızı kolayca ayarlanabilir özellikleri ile günlük spor alışkanlığınızı değiştirebilecek bir yürüme bandıdır.

Hayatınızdaki her adımı sayın!

Düzenli veri izleme, bir yürüyüş programı planını başarılı kılmak için bir anahtardır. WalkingPad adımları, mesafeyi, kalorileri, yürüme hızını ve süresini görüntüleyerek ilerlemenizi sağlar. Bluetooth teknolojisindeki iyileştirmeler, kullanıcılarımızın WalkingPad APP uygulamamızda daha iyi deneyimlemelerine olanak sağlıyor.

Nasıl Çalışır ?

Kurulum gerektirmeden, kullanıma hazır!

İzleyin

Attığınız adımlardan yaktığınız kaloriye kadar herşeyi izleyin

İnce ve Zarif

Walkingpad en iyi tasarım ödülüne sahip tek yürüme bandıdır.

Kurulumsuz

Herhangi bir kurulum gerektirmeden mobil uygulamada ki talimatları izleyerek rahatça kullanın

Katlanabilir, Hafif ve Şık

Walkingpad Yürüme bandı için evinizde herhangi bir alan ayırmanıza gerek yok. Rahatça katlanabilir ve kolayca istediğiniz yere taşıyarak muhafaza edebilirsiniz.

Çalışırken Yürümek

Belge okumak veya aramaları cevaplamak gibi kolay işleri yaparken bir yürüyüşe çıkın.
WalkingPad, bir şirketin çalışanlarının zindelik mücadelesi rakiplerine zorlayıcı olabilir. WalkingPad yürüyüş koşu bandı, piyasadaki hemen hemen tüm ayakta çalışma masası (21,5 ”üzerindeki genişlik) ile eşleşebilir. Çalışırken yürümek, sağlıksız sedanter yaşam tarzını iyileştirmenin daha etkili bir yoludur. Sessiz, sağlam ve pürüzsüz yürüme performansı, etrafta hiç kimseyi rahatsız etmeden ofiste yürüyüş yapmanızı sağlar.

Bayimiz Olun Kazanın !

Siz de ürün çeşitliliğinizi arttırmak ve Walkingpad Yürüme Bandı satmak için hemen bayimiz olun. Aşağıdaki formu doldurduktan kısa bir süre sonra bayi temsilcimiz size dönüş sağlayacaktır.